Helt renoverad lägenhet nära Stranden

Åtgärder: FavoritFavorite [[DESCARTAR]]Discart Skriva utprinter [[ENVIAR_POR_EMAIL]]globe Exportera till PDFfile pdf
Dela med sig: plus facebook twitter gmail whatsapp telegram
KRIPS REAL ESTATE S.L. 649 09 09 09  
  • 1
  • 2
279.900 €
Sänkt 320.000 € - 13 %
* Skatter, köp och försäljningskostnader och finansiering ingår ej
  • Foton
  • Video
Före och efter
Reserverad
Tillbaka till galleriet
Helt renoverad lägenhet nära Stranden

En unik möjlighet!

Denna nyrenoverade lägenhet nära Yumbo centrum och stranden har gjorts om i modern stil och design.

Den ljusa och rymliga fastigheten ligger i ett välskött komplex med uppvärmd simning, restaurang och 24 timmars bevakning.

Lägenheten är fördelad i två dubbelrum med inbyggda garderober, ett badrum med dusch och tvättmaskin, ett rymligt vardagsrum med ett fullt utrustat kök i öppen stil och en balkong med fin utsikt över poolen upp till havet.

Gemenskapskostnader: 281€

Mer info vid förfrågan..

Beskrivning och Egenskaper

  • Referens KP-121100
  • Typ av operation till salu
  • Typ av fastighet Lägenhet
  • Område / Stad Playa del Inglés / San Bartolome de Tirajana
  • Användbar yta 55 m2
  • Byggd yta 56 m2
  • Skick Delvis nytt
  • Antal sovrum 2
  • Badrum 1
  • Ålder 1972
  • Antal våningar 1
  • Våning 3
  • Läge Syd
  • Tomtyta 60 m2
  • Terrass yta 6 m2
  • Utomhus typ Exteriör
  • Föreningsavgift 281€
  • Typ av kök amerikanskt - utrustad
  • Uppvärmningstyp Luftkonditionering på vägg
  • Varmvatten centralt
  • Inomhussnickeri vitlackerad
  • Utomhussnickeri Aluminium
  • Typ av golv porslin
  • Besökta objekt Till havet
  • Avstånd till havet 300 Meter